AparaatkosmetoloogiaEndospheres Therapy kehale

Keha endosfääriteraapia

Kogu keha hooldus

Endosfääriteraapias kasutatav uuenduslik kokkusuruva mikrovibratsiooni meetod on kõige uuem turul olev kogu keha hooldus, mis laseb teil keskenduda just neile kehapiirkondadele, mida te tavaliselt soovite varjata! Hooldus on tõhus kogu kehal pealaest jalatallani ja sellega saab sihikule võtta kõike alates tselluliidist ja lõpetades vormimisega.

Mis on endosfääriteraapia ja kuidas see toimib?

TÄIESTI MITTEINVASIIVNE endosfääriteraapia on tehnoloogia, mis kasutab uuenduslikku kokkusuruva mikrovibratsiooni süsteemi. Hooldus, mis tekitab madala sagedusega mehaanilisi vibratsioone 55 silikoonkuulist koosneva rullseadme abil. See mõjutab tselluliidi põhilisi tekkepõhjusi – lümfostaas, vedelike peetumine ja rasvarakkude kuhjumine.

100% TOODETUD ITAALIAS

Meil on nüüd Life IluStuudios kasutuses uus seade AK SENSOR.

Endosfääriteraapia protseduure teostavad korraliku väljaõppega kosmeetikud, kes järgivad tootja (Fenix Group S.r.l.) koostatud täpset protokolli.

VORMIB KEHA

Täiesti mittekirurgiline endosfääriteraapia meetod kujundab ümber ja vormib kehapiirkondi, kus võivad kuhjuda rasvaladestused ja kus neist vabanemine on tavaliselt keerukas. Selline kuhjumine võib tekkida kätel, seljal, vöökohas, kõhul, reitel ja tuharatel. Kuid õnneks suudab meie hooldus kohaneda võitluseks rasvaladestustega kõigis neis piirkondades. Hooldus jätab teie keha siledaks, pringiks ja vormikaks pealaest jalatallani.

SILUB TSELLULIITI

Tselluliit on tõsine iluviga, mida esineb üheksa inimese kehal kümnest – nii meestel kui ka naistel. See seisund tekib rasvarakkude hüpertroofiast ja veepeetusest, mida omakorda tingib kehv verevarustus. Tänu oma viiele vastastikku võimendavale toimele toimib endosfääriteraapia täpselt tselluliidi vastu ja vähendab kurikuulsat apelsinikoore efekti, parandades verevarustust ja siludes probleemsete piirkondade kudesid.

VÕITLEB RASKUSTUNDE VASTU JALGADES

Kui te olete kunagi tundnud raskustunnet säärtes, hüppeliigestes või labajalgades, siis teadke, et selle põhjus on kehv vere- ja lümfiringe alajäsemetes. Suurenenud seisva vere hulk põhjustab ebamugavustunnet ja liikumisprobleeme. Tänu kokkusuruva mikrovibratsiooni toimele elavdab endosfääriteraapia taas vereringet ja ergutab lümfisüsteemi. Kiire ja tõhus viis raskustunde kõrvaldamiseks jalgadest.

TRIMMIB NAHKA

Nahka ei trimmita alati vaid kosmeetilistel näidustustel. Mõnikord võib trimmimine pärast kiiret kaalulangust olla paratamatu. Vanuse, kehva toitumise ja keskkonna kahjustava toime tõttu lõtvunud nahk võib olla õrn. Seetõttu trimmib meie kokkusuruva mikrovibratsiooni meetod kudesid pehmelt ja tihendavalt ning saavutab sellega märkimisväärse tulemuse ja nooruslikuma jume.

Play Video

Küsimused ja vastused

Kui kaua võtab aega täielik keha endosfääriravi?

Täielikuks kehahoolduseks võib kuluda 12–18 sessiooni. Need toimuvad kaks või kolm korda nädalas olenevalt teie füüsilisest seisundist. Ulatusliku tselluliidi, liigse lõtvuse või ülekaalu korral võib täielikuks hoolduseks osutuda vajalikuks 24 sessiooni läbimine.

Hoolduste vahele peab jääma vähemalt 48 tundi, et keha saaks taastuda.

Kui kaua püsib tulemus, kui täielik hooldus on tehtud?

Saavutatud tulemuse kestus oleneb alati teatud iseärasustest, nagu teie praegune füüsiline seisund ja elustiili edasised mõjud. Tervislikult elades võib tulemus kesta kuni kuus kuud, kuid veelgi püsivama ja kestvama tulemuse saavutamiseks on tungivalt soovitatav läbida säilitustsükkel.

Kuidas säilitustsükkel toimib?
  • Säilitustsükkel sisaldab kahte sessiooni kuus esimese kolme kuu jooksul neljast. Selle perioodi lõpus vähendatakse sessioonide sagedust korrale kuus. Ainult erandlikult kriitiliste seisundite korral peab täielikku hooldust kordama pärast esimest kolme või nelja kuud.

Rohkem teavet www.endospheres.com