PIGMENDILAIKUDE PLEEGITAMISEKS JA NAHA HELENDAMISEKS

29,90€

WHITENING CLEANSING FOAM

Картинки по запросу

Puhastav mousse

on valgendava ja puhastava toimega, ohutu ja efektiivne. Valgendab märkimisväärselt tedretähne ja pigmendilaike, turgutab naha välisilmet, kaitseb nähtavate fotovananemise tunnuste eest.

19,80€

Clarifying preparatory lotion

Valgendav losjoon.

Kasutatakse pigmentatsiooni ilmingute, aknejärgsete tunnuste, naha dehüdratsiooni tunnuste korral. Vähendab oluliselt hüperpigmentatsiooni jälgi, ühtlustades nahatooni ja parandades selle värvust.

45,50€

Intense Clarifying  Serum

Intensiivne valgendav seerum.

Intensiivse toimega toode pigmendilaikude vastu, soodustab naha valgendamist vähendades melaniini sünteesi. Seerumit kantakse niisutava või heledamaks tegeva kreemi alla.

50,40€

Clarifying fluid SPF 25

Soskin Brightening Fluid and SPF 25 Clarifying Fluid SPF 25 60ml ...

Valgendav parandav vedelik.

Niisutab suurepäraselt nahka, säilitades naha niiskusastme kogu päeva vältel, kaitstes dehüdratsiooni eest. Kanda puhtale näole ja kaelale igal hommikul.

48,30€

Clarifying cream

Soskin - W+ Clarifying Cream, 50ml

Valgendav taastav kreem.

Peatab pigmendilaikude tekkimisprotsessi, regulaarsel kasutamisel kõrvaldab olemasolevad pigmendilaigud ja takistab uute tekkimist.

40,30€

SOSKIN DRAMATICALLY WHITENING BROWN SPOTCORRECTOR

Картинки по запросу

Pigmendilaikude korrektor on tõhus viis kõikide nahatüüpide pigmendiprobleemide lahendamiseks. Regulaarne kreemi kasutamine võimaldab vähendada naha pigmentatsiooni kuni selle täielikku kadumiseni.