История марки началась в 1905 году с появления клиники здоровья и красоты Valmont в Монтрё. Клиника стала настоящей легендой Европы – Жорж Сименон, Коко Шанель, Райнер Мария Рильке, Ингрид Бергман стали ее постоянными посетителями. Именно в этой клинике была разработана уникальная клеточная процедура, которая легла в основу легендарного ингредиента Valmont – тройной молекулы ДНК, способной восстанавливать даже самые серьезные повреждения и нарушения кожи. Инновационные разработки в области клеточной косметики стали отличительной чертой средств и процедур Valmont.

Professionaalne kosmeetikabränd Soskin-Paris on turvaline, keskkonnasõbralik looduskosmeetika, mis on loodud kasutades iluravi ja meditsiini kõige kaasaegsemate saavutusi. Soskin-Paris on esimene labor maailmas, mis kapseldab taimeekstrakte liposomaalsesse ümbrisesse ja mis seeläbi suurendas oluliselt kosmeetikatoodete tõhust. Soskin Paris kasutab patenteeritud tehnoloogiat puhta koostisosa aktiivseks kapseldamiseks mikrokapslitesse ja liposoomidesse, mis suurendab ainete kontsentreeritud annuste nahta tungimist

Asutatud aastal 1990, Elemis on edukaim Suurbritannias toodetav professionaalne spa tootesari. Uuendusmeelne ettevõte pakub aroomiteraapilist nahahooldust ja kõrgtasemel spaahoolitsusi rohkem kui 600-s luksuslikus spas üle kogu maailma.

Elemise hoolitsused on kui eksootilised pidustused, tabades puudutuse olemust – sensuaalsust, lihtsust ja liikuvust. Astuge samm ajas tagasi, sisenege iidsete aegade rituaalide maailma ning avastage põnev segu teraapiatest, mis pärinevad maailma eri paigust – Bali, Tiibet, Polüneesia, Maroko, Tai…

 Natinueli eesmärgiks on anda tõhusat ja sihipärast abi tänapäeva naise vajadustele , kes suhtub oma ilusse ja välimusesse eneseteadlikult ja targalt.
Natinuel sarja põhiomaduseks on esindada ideaalset “silda” meditsiini ja esteetika vahel, mis on saanud võimalikuks vaid seeläbi, et on ületanud vananenud mõiste “kosmeetika” ning avanud uue tutvustada esindusliku suuna Molekulaar Biotseutilise esteetika vallas.


Biotseutika annab täiesti uue tähenduse kosmeetiliste vahendite igapäevases kasutamises, mis saavutatakse struktuurse naha noorendamise teel ja mis parandab silmnähtavalt naha välimust.

Благодаря патентной рецептуре на прекращение действия времени на кожу и непревзойденному процентному содержанию икры в своей продукции, «Ингрид Миллет» лидирует на рынке. Именно клетки икры дают нашей коже то, что ей необходимо. Они способны восстановить ее и разгладить. Морщины исчезнут, и ваша кожа снова станет молодой и свежей.