Endospheres Therapy BODY

компрессия вместо вакуума, микровибрация вместо растяжения
- Since 1989 -

Esteetiliste iluprotseduuride seas on aina enam populaarsust kogumas uudne ENDOSPHERES THERAPY aparaadihoolitsus, mis hõlmab endast mikrokompressiooni, vibratsioon- ning lümfimassaži.

Soovitame läbida, sõltuvalt probleemidest ja naha seisundist, 6–12 protseduurist koosnevat kuuri

Tegu on figuuri korrigeeriva hoolitsusega, mille tulemusena paraneb naha toonus ja välimus, väljutatakse liigne vesi ning kahanevad ümbermõõdud.

Mikrokompressioon, mõjutades kudede sügavamaid kihte, kiirendab vere ja lümfi voogu ning vibratsioon aitab kiirendada keha ainevahetusprotsesse, soodustades lipolüüsi ehk rasvapõletust ning ainevahetuse jääkide väljutamist.

Endospheres Therapy

    Tegu on kompleksse protseduuriga, mille puhul kõik kolm põhivõtet, mis selle hoolituse puhul kasutusel, annavad oma toime ja tulemuse ning täiendavad teineteist.

Lisaks esteetilistele tulemustele, nagu tselluliidist vabane mine ja figuuri korrektsioon, on endosfääriteraapia puhul märgatud ka tervist parandav toime.

Kui rääkida treenivast naisest, siis endosfääriteraapia on sport ilma lihasvaluta!

 

Botuliintoksini efekti, kuid ilma injektsioonideta

 Protseduuri käigus mõjutatakse nahaaluste kudede sügavamaid kihte ja lihaseid, väljutades neist piimhapet ja selle laguprodukte, mis valu põhjustavad, eriti intensiivsema treeningu järel.

Kiirem vere- ja lümfiringe alandavad oksüdatiivse stressi taset, mis võimaldab kiiremini taastuda ning kiirem ainevahetus soodustab rasvavaba lihasmassi kasvu. Endosfääriteraapiaga mõjutatakse nahaaluste kudede sügavamaid kihte, mida käsimassaažiga on raske käsitleda ning seadme lümfipump stimuleerib vedeliku väljutamist loomulikul viisil, kuid koormamata maksa ja teisi organeid. Tänu masina rullikute mehaanilisele mõjule, mis vabastavad naha surnud epiteelirakkudest, saavutatakse protseduuri käigus ka kerge koorimisefekt.

Endospheres Therapy aitab Teile : 

  • vabaneda tselluliidist ja liigsest rasvast;
  • vähendada reite ja vöökoha ümbermõõtu;
  • väljutada liigset vett ja vähendada veepeetust;
  • parandada nahatoonust, protseduur silub ja pinguldab nahka
  • Ei usu? Tulge meile ja me tõestame!
  • Kui rääkida treenivast naisest, siis endosfääriteraapia on sport ilma lihasvaluta

Soovituslik kuuri kestvus on 6-12 korda, sagedusega 2 korda nädalas. Märkimisväärsed tulemused on nähtavad ka kohe pärast esimest protseduuri – kergem tunne, siledam ja toonuses nahk  Kuuri järel kestab protseduuri efekt eluviisist sõltuvalt 2-6 kuud

  • Hooldus on tõhusam, kui seda võtta kuurina. Üks kuur koosneb kuuest massaažist ning seda võiks jaotada nii, et see on kaks-kolm korda nädalas. Oluline on meeles pidada, et massaaž ei ole soovitatav järjestikustel päevadel.
  • Üks Endospheres hoolduse kord on võrdne nelja käsitsi massaažiga.
  • Järjest võib teha ka kaks kuuri ehk 12 korda. tulemusena paraneb naha toonus ja välimus, väljutatakse liigne vesi ning kahanevad ümbermõõdud
  • Hooldus on vastunäidustatud rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja kõikidele, kel on pahaloomuline kasvaja.

ENDOSPHERES THERAPY

Meetodi aluseks on vaakumi asemel kompressioon ning venitamise asemel mikrovibratsioon. See ravi on täiesti füsioloogiline, organismile ohutu ja mittetraumeeriv ning aitab vältida selliseid tüsistusi nagu naha lõtvus ja rippumine. Tulemus saavutatakse tänu mikrotsirkulatsiooni ja lümfiringe parandamisele, ainevahetusprotsesside kiirendamisele ja kudede toniseerimisele.Meetod põhineb vibrokompressioonimassaažil. Protseduur ei oma vastunäidustusi ja on tervisele igat moodi kasulik! 

Endospheres Therapy on esimene noorendamisteraapia, mis samaaegselt nii silub, toniseerib, parandab mikrotsirkulatsiooni, kui ka modelleerib. Sobib hästi nii tselluliidiraviks kui ka erinevate haiguste profülaktikaks ning organismi üldväsimuse peletamiseks. Protseduur põhineb vibrokompressiooni massaažil, on täiestu valutu, organismile ohutu ja mittetraumeeriv ning aitab vältida selliseid tüsistusi nagu naha lõtvus ja rippumine

etEE